אודות

 
שמי גילי רוזן, פסיכותרפיסט מוסמך בתוכנית הישראלית לפסיכותרפיה התנהגותית-קוגניטיבית. אני בעל תואר שני במגמת טיפול זוגי ומשפחתי (MA ,MSW) מאוניברסיטת חיפה, וכן חבר באגודה הישראלית לטיפול משפחתי וחבר בפנקס העובדים הסוציאליים (מס' רישום 8079).

בעבר ניהלתי את היחידה לקידום נוער, שם שימשתי גם כמטפל. היחידה מטפלת במתבגרים עם קשיים התנהגותיים, רגשיים וחברתיים. כמו כן, ניהלתי את היחידה לטיפול בהתמכרויות בצעירים ובמבוגרים, הסובלים מהתמכרויות שונות.

כיום אני משמש כקב"ן בכיר במגוון תפקידים - טיפול בטירונים ובקצינים בשירות קבע, טיפול בנפגעי תגובת קרב, הדרכת קב"נים ועוד. כמו כן, אני מייעץ למפקדים בבסיסי צה"ל בנושא התמודדות עם שירות צבאי וגיוס אוכלוסיות מיוחדות.

אני מנחה עובדים, סטודנטים וצוותים מקצועיים בנושא טיפול במבוגרים, במתבגרים ובמשפחות. בנוסף לכך, כפסיכותרפיסט אני מעניק טיפול למתבגרים, למבוגרים, לזוגות ולמשפחות בקליניקות פרטיות בחיפה וביוקנעם.
 
גילי רוזן
 

טיפול בקליניקות פרטיות

הקליניקות שלי, הממוקמות בחיפה וביוקנעם, הוקמו בשנת 2000 בעקבות ניסיון ציבורי עשיר בתחומי עיסוקי. בקליניקות אני מציע טיפולי פסיכותרפיה, לצד שירותי ייעוץ וטיפול לצעירים (מתבגרים וילדים), להורים, לזוגות ולמשפחות.

הקליניקות מספקות ייעוץ וטיפול פסיכולוגי, בגישות מתקדמות מתחום ה-CBT (טיפול התנהגותי-קוגניטיבי). זהו טיפול קצר-מועד המסייע לאנשים להתמודד עם מצוקות ולפתור מגוון בעיות בחייהם. הטיפול בקליניקות מיועד לצעירים ומתבגרים, להורים, לילדים ולזוגות הסובלים מבעיות שונות, או המחפשים פריצת דרך משמעותית בחייהם האישיים או המקצועיים.

אודות מכון מטרות

מכון מטרות, שהוקם בשנת 2000 בחיפה וביוקנעם, מציע שירותי ייעוץ, טיפול והדרכה. למכון ניסיון רב-שנים בפתרון בעיות פסיכולוגיות, רגשיות והתנהגותיות – והכול בגישה מקצועית. תחומי המומחיות במכון כוללים טיפול זוגי ומשפחתי, פסיכותרפיה התנהגותית-קוגניטיבית, אימון אישי (Coaching) ועבודה סוציאלית.

מאחורי מכון מטרות הצלחות רבות בטיפולים ובמתן ייעוצים. הניסיון המקצועי העשיר ורב השנים של המכון, מאפשר למטפלים לזהות את כוחותיו של כל מטופל ולתת לו תקווה להצלחה בטיפול. המטפלים של מטרות מתחברים לאנשים ולמצוקותיהם, באמפתיה וברגישות גבוהה, תוך שמירה על נחישות להשגת המטרות של כל מטופל.

המכון מטפל בעיקר בלקוחות פרטיים, לצד נוספים: בתי ספר תיכוניים; בסיסי צה"ל ומחלקת בריאות הנפש בצה"ל; מתנ"סים ומחלקות לשירותים חברתיים; מערכות חינוך ותרבות; עיריית חיפה; עובדים מקצועיים בתחומי הייעוץ והחינוך; עובדי הייטק המעוניינים בחיזוק מיומנויות בין-אישיות, זוגיות והוריות; ועוד.

המטפלים במכון מטרות מחויבים להצלחת הטיפול והייעוץ, וכן למקצועיות, למסירות ולשמירה על סודיות. אנו שומרים על מטרות הטיפול ועל עקביות התהליך הטיפולי. לקוחות המכון נהנים ממקצועיות מלאה במחירים סבירים.

זקוקים לייעוץ פסיכולוגי יעיל המותאם לצורכיכם? צרו קשר לתיאום פגישה: 0522426767.