הגישה הטיפולית

אנשים רוצים להרגיש טוב, לחיות חיים משמעותיים ולהרגיש מסופקים ומאושרים. לעתים החיים זזים ממסלול זה, מה שגורם לאנשים לסבול מלחצים, משברים, מרירות, בלבול או אובדן תקווה. לא פעם אנשים לא ממצים את מלוא הפוטנציאל שלהם. הם אולי אומרים שהכול בסדר, אבל לא חשים כך באמת.

תקווה, גישה חיובית, אנושיות, חמימות ועבודה בגובה העיניים – כל אלו הם חלק מהטיפול. מטרת הטיפול היא לתת תקווה, ולהחזיר את החיוך, ההנאה והסיפוק למטופלים עצמם וליחסיהם הקרובים והמשמעותיים. אנו עובד יחד עם המטופל, כדי לאתר ולזהות את הכוחות לשינוי התנהגות ודפוסים לא יעילים, או מחשבות שליליות התוקעות את המטופל.

סיום הטיפול מגיע כאשר המטופל מרגיש באופן ניכר טוב יותר ומאושר, ותוך התקדמות משמעותית לפתרון הבעיה שתקעה אותו. כל זאת תוך שימוש בגישות החדשות והיעילות ביותר מתחום הפסיכותרפיה ההתנהגותית-קוגניטיבית (CBT), היוצרות שינוי בזמן הקצר ביותר. וכמובן - תוך שימוש בניסיון המקצועי הרב שלי כמטפל בתחומים שונים.

טיפול קצר מועד

 
לעתים קרובות, אדם, זוג, הורה או משפחה מגיעים אליי למספר מצומצם של שיחות, סביב בעיה מסוימת או שאלה בנוגע לצומת בחיים. השאלות עוסקות בטווח רחב של נושאים, ובהם:
  • כניסה לקשר זוגי
  • סוגיות סביב גירושין
  • עבודה חדשה או פרישה מהעבודה
  • התמודדות עם בעיות קשב, ריכוז ולמידה

טיפול קצר מועד יכול לכלול כ-20 מפגשים לכל היותר. המטרה בטיפול קצר מועד היא לסייע בהשגת מטרה מסוימת, להרגיש טוב יותר באופן משמעותי ולהמשיך מכאן ואילך את ההתמודדות עם הנושא באופן עצמאי.

צרו עמי קשר לתיאום פגישת ייעוץ ולקבלת טיפול פסיכולוגי קצר מועד: 0522426767.
 
מכון מטרות